TESK csoport (ESTO-TESK KFT.)

Partnercégünk számára keresünk új munkatársat

Tolatásvezető

pozícióba.

Téged keresünk csapatunkba, ha gyerekkorod óta vonatrajongó vagy és ez az érzés sehogyan sem múlik!

Feladataid lennének:

  • Tolópaddal, csörlővel, emelőszállító berendezéssel történő tolatás irányítása, valamint a közben felmerülő tevékenységek végzése, végeztetése (váltóállítás, kocsi össze-, illetve szétkapcsolása, kocsik megfutamodás elleni biztosítása)
  • Kocsik bakra való le-, felrakásánál a bakok mozgatása
  • más vonatmániásokkal találkozni nap mint nap
  • 22 hektáron sínpárokat és kocsiszekrényeket, forgóvázakat látni nap mint nap

  • rendelkezel tolatásvezetői vizsgával és 3-5 év tapasztalatod van ezen a területen
  • pontosan és precízen végzed a munkádat
  • szeretsz csapatban, közösen megoldani feladatokat
  • rendelkezel a munkakörhöz kapcsolódó egészségügyi alkalmassággal

Előnyt jelent:

  • vasútüzemi szakmai tapasztalattal

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőséget, folyamatosan fejlődő, stabil céghátteret
  • változatos feladatokat
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • zöldövezetes munkahelyi környezetet, rigó- és vonatfüttyöt reggelente
  • útiköltség térítést, ha nem vagy Dunakeszi lakos
  • üzemorvost és fogorvosi kezelést
  • munkásszállót helyben, a telephely mellett
  • vonatokat minden méretben (emeletes), színben, formában, helyben állva, futás közben, darabokban, alkatrészenként vagy egyben
  • és rántott húst, akár minden nap, helyben, melegen, amit mi fizetünk

A munkavégzés helye:

Dunakeszi

Munkaidő beosztás:

munkaidőkeretben 3 hét alatt 10 (egyenként 12 órás) munkanap

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a Jelentkezés gombra kattintva tudja elküldeni Nekünk.