Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
KOSI-INVEST Kft.

Tolatásvezető

Hirdetés szövege:

    A Csepelen a Kosi-Invest Kft. vasúti munkakörben

    tolatásvezetői

    munka lehetőséget kínál.

    Amit a munkáról tudni kell:

    • Tolatásvezető munkája általánosságban: Vagonok szét- illetve összeakasztása, mozdonyvezető és a vasúti mozgásban részt vevő egyéb személyek irányítása.
    • 4-5 fős brigádokban történik a munkavégzés
    • 12 órás műszakok (ez azt jelenti, hogy első nap nappal 6-18-ig, második nap éjjel 18-6-ig, a harmadik és a negyedik nap pihenő nap).

    Teljes munkaidős foglalkoztatás.

    A jelentkezőknek meg kell fellelniük egy orvosi alkalmassági vizsgálaton. Majd ezt követően a KTI központban kell írásbeli és szóbeli vizsgát tenniük. Ezek sikeressége után következik egy 2x1 hónapos felügyelet alatti munkavégzés. Az orvosi vizsgálat valamint a vizsgák költségeit a munkáltató fizeti.

    Elvárások:

    • Középfokú végzettség

    Vasútnál szerzett tapasztalat előnyt jelent.

    Érdeklődni telefonon:

    • 06 30 928 20 21 (Koszecz János)
    • 06 30 218 97 73 (Varga Balázs)

    Kérjük önéletrajzát a lenti e-mail címre küldje.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tolatásvezető
  • Rövid pozíció név: Tolatásvezető
  • Hirdető cég: KOSI-INVEST Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: A Csepelen a Kosi-Invest Kft. vasúti munkakörben tolatásvezetői munka lehetőséget kínál. Amit a munkáról tudni kell: Tolatásvezető munkája általánosságban: Vagonok szét- illetve összeakasztása, mozdonyvezető és a vasúti mozgásban részt vevő egyéb személyek irányítása. 4-5 fős brigádokban történik a munkavégzés 12 órás műszakok (ez azt jelenti, hogy első nap nappal 6-18-ig, második nap éjjel 18-6-ig, a harmadik és a negyedik nap pihenő nap). Teljes munkaidős foglalkoztatás. A jelentkezőknek meg kell fellelniük egy orvosi alkalmassági vizsgálaton. Majd ezt követően a KTI központban kell írásbeli és szóbeli vizsgát tenniük. Ezek sikeressége után következik egy 2x1 hónapos felügyelet alatti munkavégzés. Az orvosi vizsgálat valamint a vizsgák költségeit a munkáltató fizeti. Elvárások: Középfokú végzettség Vasútnál szerzett tapasztalat előnyt jelent. Érdeklődni telefonon: 06 30 928 20 21 (Koszecz János) 06 30 218 97 73 (Varga Balázs) Kérjük önéletrajzát a lenti e-mail címre küldje.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.03.16
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1