Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

Az UniCredit Bank számára a legfontosabb prioritás a dolgozók és az ügyfelek egészsége és biztonsága. Ennek szellemében a kiválasztási folyamatunk is digitális formában történik,melynek során videós interjúkban ismerkedhetsz meg az érintett szakmai területtel és a HR-en dolgozó kollégákkal is.

Az új belépőknek a legtöbb területen on-line betanulást tudunk biztosítani, és amennyiben a munkakör engedi, akkor a későbbiekben távoli munkavégzésre is van lehetőség. Törekszünk rá, hogy a lehető legrugalmasabb eszközökkel segítsük kollégáinkat a jelenlegi helyzet okozta problémák megoldásában.

Az UniCredit Bank továbbra is folyamatosan nyomon követi a kialakult helyzetet, és a „Jót s jól!” elve alapján mindig a működésében érintettek legjobb érdeke szerint jár el.

A Compliance csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Tőkepiaci compliance munkatárs

Milyen feladataid lesznek?

  • MIFID, EMIR, Dodd-Frank, MAD/MAR, Shortselling vonatkozású szabályozatok karbantartása, szabályoknak való megfelelés ellenőrzése és kapcsolódó kockázatok időbeni azonosítás
  • Jelentések, vezetői anyagok készítése a Csoport és a Bank vezetősége felé
  • Szabályzatok véleményezése, a Compliance hatáskörébe tartozó szabályzatok kezelése, csoportszintű szabályzatok és jogszabály-változások implementációja
  • Részvétel a Compliance tevékenységhez kapcsolódó fejlesztési, folyamatszervezési feladatokban
  • Részvétel a projektekben, tanácsadás nyújtás az üzleti területek számára
  • Compliance kockázatok felmérése, elemzése

Mit várunk tőled?

  • Felsőfokú jogi/közgazdasági/pénzügyi végzettség
  • Minimum 2-5 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Rendszerező-képesség, integrált látásmód
  • Elemzői szemléletmód
  • Proaktív gondolkodás, önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkában való együttműködési képesség
  • Nagy munkabírás
  • Nagyfokú pontosság, precizitás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • Proaktivitás, rugalmasság
  • Precizitás, stressz tűrő képesség

Előnyt jelent:

  • Tőkepiaci, belső ellenőrzési vagy kockázatkezelési területen szerzett tapasztalat
  • Üzleti oldali IT specifikációk írásában szerzett tapasztalat

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • bónusz teljesítménytől függően,
  • cafeteria,
  • well-being szolgáltatások,
  • privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • képzések,
  • extra szabadnap,
  • távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelőn.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Kockázatkezelő
  • Elemzés
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Amennyiben pályázatod megfelel az elvárásoknak, kollégánk felveszi veled a kapcsolatot, majd pedig skype interjút követően adunk neked visszajelzést.