Szívesen dolgoznál Magyarország piacvezető HR szolgáltatójánál? Szeretnél egy fiatalos, dinamikus szakmai csapat tagja lenni? Szeretnél egy jól megközelíthető helyen, kellemes munkakörnyezetben dolgozni?
Ha a kérdésekre igennel válaszoltál és a lenti elvárások jelentős része igaz rád, akkor szeretettel várjuk jelentkezésedet a Prohumán szolnoki csapatába!

Keressük belső szakmai csapatunkba

Toborzó

kollégánkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • A partnerektől érkező létszámigények folyamatos nyomon követése és teljesítése
  • Toborzási projektek folyamatos visszamérése és optimalizálása, értékelése
  • Beérkező pályázatok előszűrése, adatbázis szűrés
  • Interjúk lebonyolítása, összefoglalók készítése
  • Jelentkezők kiértesítése
  • Új, lokális toborzási megoldások kialakításában történő aktív részvétel
  • A belső nyilvántartási rendszerekben a feladatokhoz tartozó és szükséges adatok, információk rögzítése, és azok naprakészen tartása
  • Közvetlen kollégákkal és társterületekkel történő hatékony együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Toborzási feladatkörben szerzett min. 1-2 év tapasztalat
  • Terhelhetőség, eredményorientált személyiség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Igény a csapatmunkára, képesség az önálló feladatvégzésre; ezek rugalmas gyakorlati használhatósági képessége a mindennapokban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Munkaerő-kölcsönzési területen szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • HR területen szerzett végzettség, folyamatban lévő tanulmányok
  • Idegen nyelv (angol és/vagy német) ismerete

Amit kínálunk:

  • Magyarország első számú HR szolgáltató cége általi stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria, belső képzések)
  • Mobiltelefon, laptop
  • Nyitott, fiatalos vállalati légkör
  • Jól megközelíthető, modern iroda

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok

A meghirdetett pozícióra jelentkezni a "jelentkezem" gomb megnyomását követően fényképes önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével lehetséges.