Prohumán 2004 Kft.
Szívesen dolgoznál Magyarország piacvezető HR szolgáltatójánál? Szeretnél egy fiatalos, dinamikus szakmai csapat tagja lenni? Szívesen továbbfejlesztenéd eddigi tapasztalataidat a HR területén? Ha a kérdésekre igennel válaszoltál és a lenti elvárások jelentős része igaz rád, akkor szeretettel várjuk jelentkezésedet a Prohumánhoz!

Toborzó (HR)

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi kapcsolattartás a munkavállalókkal, illetve a partnerekkel
  • Toborzási feladatok ellátása
  • Munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése
  • Bérszámfejtés előkészítése, adminisztrációja
  • Szoros együttműködés a bérszámfejtő, pénzügyi, valamint a toborzási csapattal
  • Szabadságok, táppénz, utazási költségtérítések és egyéb elszámolandó tételek feldolgozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Munkaerő kölcsönzésben szerzett tapasztalat min 2 év tapasztalat
  • Általános munkaügyi és munkajogi ismeretek
  • B kategóriás járművezetési gyakorlat
  • Magabiztos MS office ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ukrán/angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Támogató és megbízható szakmai környezet, stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú havi ösztönző, cafeteria, céges munkaeszközök, belső képzési lehetőségek)

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém

Amennyiben a pozíci felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrjazod a "Jelentkezés a munkára" gombra kattintva!