Cégünk az euCSOPORT 15 éve jelen van a munkaerő kölcsönzés és közvetítés világában! Most saját csapatunkba keresünk kollégát! Ha egy szuper, fiatalos kutyabarát irodában szeretnél dolgozni, és belelátni a HR világába, akkor jelentkezz már most!
Munkatársat keresünk

Toborzásmarketing specialista

pozícióba.

Feladatok:

  • •Toborzási stratégia fejlesztése, tervezése, megvalósítása
  • •Közösségi média kampányok stratégiai és taktikai tervezése
  • •Toborzási projektek menedzselése
  • •Online és offline toborzási csatornák felkutatása
  • •Álláshirdetések kreatív szerkesztése, feladása
  • •Kapcsolattartás, együttműködés állásportálokkal, munkaügyi központokkal, belső szervezeti egységekkel
  • •Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • •Felsőfokú végzettség (szakirányú előny: marketing, kommunikáció, HR)
  • •HR terület iránti elkötelezettség, igény a tanulásra és a szakmai fejlődésre
  • •Minimum 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • •Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • •Önállóság, szervező készség
  • •Pozitív, dinamikus személyiség
  • •Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • •B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • •Adobe programok ismerete (Ps, Ai)
  • •Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban, írásban

Amit kínálunk:

  • •Versenyképes bérezés és egyéb juttatási csomag
  • •Képzések és fejlődési lehetőség
  • •Rugalmas munkavégzés
  • •Fiatal, dinamikus csapat
  • •Barátságos, modern munkakörnyezet
  • •Folyamatosan innovációra törekvő vállalat
  • •Állatbarát munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1137 Budapest, Katona József utca 15.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Önéletrajzát és motivációs levelét, bérigény és referencia megjelöléssel várjuk.