Eastmen Human Resources B.V. MKKK.

Toborzás Marketing területre keresünk specialistát saját csapatunkba!

Az Eastmen egy hollandiai munkaerő-kölcsönző cég, amely 2007 óta foglalkozik magyar, román és spanyol szakemberek közvetítésével, akik rövidebb vagy hosszabb távon szeretnének Hollandiában dolgozni. A jelentkezőket a budapesti, marosvásárhelyi és utrecht-i irodáinkban választjuk ki és teszteljük. Munkavállalóink hollandiai partnereinknél dolgoznak, ahol az Eastmen a hivatalos együttműködő partner, a holland törvényeknek megfelelően.
Mivel cégünk növekszik, ezért keresünk budapesti irodánkba magyarul, angolul és románul beszélő Toborzás Marketing  munkatársat, aki szívesen csatlakozna nemzetközi csapatunkhoz.

Toborzásmarketing specialista

Feladatok:

  • Álláshirdetések közzététele az összes internetes oldalon Romániában és Magyarországon, román, magyar és angol nyelven.
  • Toborzási stratégia fejlesztése, tervezése, megvalósítása
  • Álláshirdetések kreatív szerkesztése, feladása
  • Online és offline tartalmak rendszeres frissítése, szerkesztése (szöveges, képi és videó tartalmak létrehozása, sajtóközlemények, hírgenerálás, ezek ütemezése)
  • Optimalizálás Facebook-on, LinkedIn-en és egyéb social networking csatornákon
  • Kapcsolattartás, együttműködés állásportálokkal, munkaügyi központokkal
  • Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása
  • Aktivitások tervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat online marketing tervek kidolgozásában és kivitelezésében
  • Közösségi média használatában szerzett tapasztalat, online és offline marketing tapasztalat (Google Adwords, Google Analytics)
  • Angol + román nyelvtudás
  • Aktív, megbízható
  • Kreatív, marketing szemléletmód
  • Kiemelkedő problémamegoldó
  • Dinamikus, pontos és precíz munkavégzés
  • Fogékonyság, naprakész ismeret és folyamatos fejlődési igény az Internetes technológiák, trendek és online média piac világában

Amit kínálunk:

  • Fiatalos és lelkes csapatban dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetés a tapasztalatok alapján
  • Piacnak megfelelő munkaköri feltételek
  • Rövid tréning a munkafolyamatok megismerésére
  • Minden munkanapra meleg ebédet biztosítunk
  • Munkádat szabadon szervezheted
  • Kellemes és dinamikus munkakörnyezet, sokféle fejlődési lehetőséggel

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Román - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1149 Róna utca 115/a.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, mobiltelefon, szakmai tréningek

A jelentkezéshez kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát.