Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ne szabj határt a képzelőerődnek!

FÉMALK ZRT. 27 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több,mint 1000 tehetséges szakembert foglalkoztatunk.

TOBORZÁSI SPECIALISTA/HUMÁNPOLITIKAI CSOPORTVEZETŐ

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása
  • Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű nyomon követése
  • A keresések ütemezése a létszámigényeknek megfelelően, együttműködés a szakmai vezetőkkel
  • Kapcsolattartás a fejvadász partnerekkel
  • Álláshirdetések kezelése és nyomon követése
  • A toborzással kapcsolatos feladatok végrehajtása, új toborzási csatornák keresése
  • HR statisztikák készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 éves gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, pozitív szemlélet
  • Szervezőkészség, pontosság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
  • Fiatalos csapat
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • HR manager, HR vezető
  • Toborzás, Kiválasztás

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: FÉMALK Zrt. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Toborzási specialista - humanpolitikai csoportvezető
  • Rövid pozíció név: Toborzási specialista
  • Hirdető cég: FÉMALK Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű nyomon követése A keresések ütemezése a létszámigényeknek megfelelően, együttműködés a szakmai vezetőkkel Kapcsolattartás a fejvadász partnerekkel Álláshirdetések kezelése és nyomon követése A toborzással kapcsolatos feladatok végrehajtása, új toborzási csatornák keresése HR statisztikák készítése
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség Minimum 5 éves gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás Felhasználói szintű MS Office ismeretek Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, pozitív szemlélet Szervezőkészség, pontosság, precizitás B kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.03.16