Nemzetközi hátterű szállodalánc bővíti központi HR területét és új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

TOBORZÁSI KOORDINÁTOR (szállodaipar)

Feladatok:

  • Toborzási projektek teljes körű menedzselése: toborzás, hirdetések kezelése, interjúztatás, kiválasztás
  • Kapcsolattartói feladatok: kapcsolattartás a partnercégekkel, munkavállalókkal, társosztályokkal
  • Cégszintű álláshirdetések kezelése
  • ATS rendszer működtetése, felügyelete
  • Állásbörzék, kampányok szervezésében való részvétel

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi HR diploma (közgazdász végzettség előny)
  • angol kommunikációképes nyelvtudás
  • legalább 1 év recruitment, toborzás-kiválasztás területen szerzett tapasztalat
  • ügyfélközpontú és szolgáltatás orientált szemlélet
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • nyitott, proaktív gondolkodás
  • pontos, precíz munkavégzés

Amit kínál a vállalat:

  • részvétel új módszertanok, folyamatok kialakításában és bevezetésében
  • szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz) a fizetési igény megjelölésével várjuk.