AZOKNAK, AKIK A
LEGJOBBAK
SZERETNÉNEK LENNI A
KERESKEDELEMBEN
Több mint 750 nagykereskedelmi áruház 26 országban 119 000 munkavállalóval, METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. Az üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális Vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját,arra törekszik, hogy a független vállalozások bajnokává válhasson. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Toborzási Koordinátor (Budakalász)

Egy egyszerű mosolytól, a kitartó munkáig, hogy a vevőinket elégedetté tegyük: a METRO-nál az a törekvésünk, hogy a cégünk a független vállalkozások vezető partnere legyen elismerésre talál.

Ha minket választasz, az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Toborzási folyamat teljes körű szervezése, koordinálása elsősorban fizikai munkakörökre
  • Toborzási hatékonyság növelése, új csatornák felkutatása
  • Álláshirdetések elkészítése, közzététele
  • Potenciális jelöltek felkutatása
  • Beérkező pályázatok nyomon követése
  • A cég képviselete állásbörzéken, oktatási intézményekben, nyílt napokon
  • Személyes interjúk lebonyolítása, aktív részvétel a kiválasztási folyamatban
  • Munkaügyi adminisztrációs tevékenységek támogatása
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal, szakmai vezetőkkel

Téged keresünk, ha:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1 év fizikai toborzásban szerzett tapasztalatod van
  • Ha nyitott vagy, jó kedélyű, bírod a pörgést
  • Kiválóan kommunikálsz az emberekkel
  • Kitartás és proaktivitás jellemez
  • Önálló munkavégzésben és csapatban is megállod a helyed
  • Ha szereted az adminisztrációs és szervezési feladatokat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes, stabil jövedelmet tudunk számodra biztosítani
  • A pozíciót akár teljes-, vagy részmunkaidőben is végezheted (Minimum heti 30 órában)
  • Szakmai támogatást nyújtunk a mindennapi munkavégzésedhez
  • Betekintést nyerhetsz egy multinacionális vállalat gazdasági működésébe
  • Önállóan fejlesztheted, működtetheted a toborzási és kiválasztási folyamatokat
  • Hosszú távú előrelépési-, és karrierlehetőséget kínálunk számodra
  • Céges busszal könnyítjük meg a munkába járást, amivel könnyedén beérhetsz a munkába és haza is! (Budapest – Budakalász, Szentendre-Budakalász viszonylatban)
  • A munka utáni bevásárlás nem gond, csak ugorj le az áruházba és élvezd a dolgozói kezdemények nyújtotta lehetőségeket!

Munkavégzés helye:

Budakalász

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát magyar nyelven!