Toborzási gyakornok (WHC02751) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Budapest R70 irodaház

Budapesti csapatunk bővítésére és támogatására keresünk Toborzási gyakornok munkatársat. Szereztél már tapasztalatot toborzásban gyakornokként vagy juniorként, esetleg szeretnéd kipróbálni magad ezen a területen? Ha a válaszod igen, jelentkezz még ma!

Feladatok:

    • HR tanácsadók munkájának széleskörű szakmai támogatása
    • jelöltek felkutatása és megszólítása, hatékony toborzási módszerek alkalmazása
    • online felületek használata, hirdetések kezelése, adatbázisok szűrése
    • beérkezett pályázati anyagok kezelése, előszűrése, telefonos- és személyes interjúk szervezése
    • adminisztratív feladatok elvégzése
    • riportok elkészítésében való részvétel
    • szoros együttműködés a munkatársakkal és társosztályokkal.

    • korábbi hasonló tapasztalat
    • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz
    • tudsz legalább heti 25-30 órát vállalni
    • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel (német kommunikációs nyelvismeret előny!)
    • tanulni akarsz és fejlődni
    • érdeklődsz a HR terület, azon belül is a kiválasztási folyamatok iránt
    • lelkiismeretes, proaktív és precíz személyiség vagy, jó problémamegoldó képességgel.
    • MS Office programcsomagot magabiztosan kezeled

Egyéb információ

Toborzási gyakornokot keresünk saját csapatunkba!

Amit kínálunk

    • változatos feladatokban és izgalmas projektekben lesz aktívan részed
    • egy pörgős, lendületes csapat tagja leszel, ahol minden támogatást megkapsz a fejlődéshez
    • előrelépési lehetőség és karrier perspektíva
    • rugalmas hozzá állás az iskolai elfoglaltságodhoz
    • belvárosi irodai környezet, jó megközelítéssel
    • szakmai képzések
    • csapatépítő programok

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka