TOBORZÁSI ÉS KIVÁLASZTÁSI MUNKATÁRS

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatod lesz a toborzási-kiválasztási folyamatok hatékony működtetése beleértve
  • az önéletrajzok előszűrését, a jelöltek belső és külső adatbázisok segítségével történő felkutatását,
  • álláshirdetések szövegének megírását, feladását és kezelését,
  • a jelöltek interjúztatását, tesztelését, esetenként értékelő központok megszervezését és lebonyolítását,
  • a jelöltekkel való aktív kapcsolattartást valamint
  • új hirdetési csatornák keresését, kapcsolattartást a toborzást végző külső cégekkel.
  • Ezenkívül számítunk Rád és fejlesztő ötleteidre a további toborzási-kiválasztási projektekben is.

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • van már legalább 2-3 éves toborzásban szerzett tapasztalatod,
  • pozitív, „csináljuk meg” attitűd jellemez,
  • munkádat precízen és pontosan végzed,
  • dinamikus személyiség vagy és
  • meggyőzően kommunikálsz.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • mi nyitott kultúrában dolgozunk ahol a Te ötleteidet is szívesen megvalósítanánk együtt,
  • nálunk erős a csapatösszetartás, figyelünk egymás egyéni igényeire is,
  • azért dolgozunk, hogy tovább erősítsük a HR stratégiai szerepét a szervezeten belül.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest