Toborzási asszisztens gyakornok (WHC021144) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Zalaegerszeg

Zalaegerszegi csapatunk bővítésére és támogatására keresünk Toborzási asszisztens gyakornokot. Szereztél már tapasztalatot toborzásban gyakornokként vagy juniorként, esetleg szeretnéd kipróbálni magad ezen a területen? Ha a válaszod igen, jelentkezz még ma!Cégünk ma már az ország egyik legnagyobb tanácsadójaként van jelen és támogatja ügyfeleit a munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, diákmunka és HR outsourcing igények esetén is. A megnövekedett partneri igények kiszolgálása miatt keressük hosszú távú együttműködésben gondolkodó új kollégánkat.

Feladatok:

    • kapcsolattartás a nemzetközi toborzók kollégákkal angol és magyar nyelven
    • segítség a nemzetközi partnerekkel való kapcsolattartásban
    • tájékoztató anyagok összeállítása
    • adatbázisok kezelése, rögzítés
    • adminisztratív kisegítő feladatok

    • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz
    • Tudsz legalább heti 20-30 órát vállalni
    • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
    • Tanulni akarsz és fejlődni
    • Érdeklődsz a HR terület, azon belül is a kiválasztási folyamatok iránt
    • Lelkiismeretes, proaktív és precíz személyiség vagy, jó problémamegoldó képességgel.
    • MS Office programcsomagot magabiztosan kezeled

Egyéb információ

DOLGOZZ EGY SZUPER CSAPATBAN, LEGYÉL GYAKORNOK A WHC-NÁL! :)

Amit kínálunk

    • Változatos feladatokban és izgalmas projektekben lesz aktívan részed
    • Egy pörgős, lendületes csapat tagja leszel, ahol minden támogatást megkapsz a fejlődéshez
    • Előrelépési lehetőség és karrier perspektíva
    • Rugalmas hozzá állás az iskolai elfoglaltságodhoz
    • Belvárosi irodai környezet, jó megközelítéssel
    • Szakmai képzések
    • Csapatépítő programok

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka