Partnerünk világszinten vezető szerepet tölt be autóipari beszállítóként a gumiabroncs gyártás területén.

A 70 éves múlta visszatekintő vállalat 2006. óta van jelen Magyarországon.

A szakképzett munkaerőbe vetett hitük és a felmerülő nehézségek leküzdése iránt elkötelezettségük, aminek köszönhetik, hogy mára a piac meghatározó szereplőivé váltak.

Céljuk, hogy egy globális közösség részeseként megtegyenek mindent a további növekedés érdekében.

TOBORZÁSI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Fizikai és szellemi állomány toborzása, kiválasztása,
  • Állásinterjúk szervezése,
  • Állásinterjúk levezetése/megtartása,
  • Adatbázis feltöltése és kezelése,
  • Toborzással kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú HR szakirányú végzettség,
  • Középfokú angolnyelv-tudás,
  • magas szintű MS Office (kiemelten Excel) ismeretek,
  • Munkaerő-toborzás (fizikai és szellemi) területén szerzett minimum 2 év tapasztalat,
  • Önálló és csoportban végzett munkára való képesség,
  • Jó problémamegoldó készség.

Előny:

  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazási csomag
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Ingyenes vállalati busz
  • Kihívásokkal teli feladatok

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rácalmás

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!

Köszönjök! Nálunk Te vagy a legfontosabb!