Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Trenkwalder Kft. veszprémi VAGY székesfehérvári irodájába belsős munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Toborzás-kiválasztási munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Elsősorban fizikai (esetenként szellemi) munkaerőre vonatkozó toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása,
  • Jelöltek interjúztatása, pályáztatása a partnerekhez
  • Aktív kapcsolattartás jelöltekkel, munkaügyi hivatalokkal, partnerekkel
  • Ügyféltalálkozókon, állásbörzéken való részvétel
  • Külső helyszíni tájékoztatók megszervezése
  • A kiválasztási folyamat adminisztratív támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, előny: HR szakirányú felsőfokú végzettség
  • Toborzás-kiválasztási, területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Önálló, talpraesett, proaktív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Munkaügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Folyamatos tréningek, workshopok

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Munkavégzés helye:

Veszprém / Székesfehérvár

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Toborzás-kiválasztási munkatárs
  • Rövid pozíció név: Toborzási és kiválasztási specialista
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye, Veszprém megye
  • Feladatok: Elsősorban fizikai (esetenként szellemi) munkaerőre vonatkozó toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása, Jelöltek interjúztatása, pályáztatása a partnerekhez Aktív kapcsolattartás jelöltekkel, munkaügyi hivatalokkal, partnerekkel Ügyféltalálkozókon, állásbörzéken való részvétel Külső helyszíni tájékoztatók megszervezése A kiválasztási folyamat adminisztratív támogatása
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettség, előny: HR szakirányú felsőfokú végzettség Toborzás-kiválasztási, területen szerzett 1-2 éves tapasztalat Önálló, talpraesett, proaktív személyiség B kategóriás jogosítvány Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret Munkaügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-05
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>