Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Cégünk, a dél-koreai Hankook Tire vállalat, a világ 7. legeredményesebb gumiabroncs gyártójaként
innovatív, kiváló minőségű radiál abroncsokat gyárt személygépkocsik, terepjárók, SUV-ok, könnyű tehergépkocsik, buszok és a motorsport számára.
Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Toborzás-kiválasztási asszisztens

Feladatok:

  • toborzás-kiválasztás fizikai területekre,
  • álláshirdetések megjelentetése a média különböző eszközein keresztül,
  • beérkezett önéletrajzok adminisztrálása és szelektálása a munkakör specifikációk alapján,
  • interjú lefolytatása a szakmai vezetőkkel a megüresedett pozíciókra,
  • új dolgozók beléptetése,
  • kapcsolattartás szakmai vezetőkkel, HR tanácsadókkal, fejvadászokkal, online szolgáltatókkal, a kapcsolati tőke kiépítése és ápolása érdekében,
  • riportolás a HR menedzsernek hetente az aktuális keresésekről,
  • havi létszámriport készítése,
  • állásbörzéken való részvétel,
  • részvétel HR utasítások kidolgozásában,
  • fluktuáció-analízis.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (HR / gazdasági területen szerzett diploma),
  • középfokú, aktív angolnyelv-tudás szóban és írásban,
  • minimum 2 éves tapasztalat,
  • nyitott, pro-aktív személyiség.

Amit kínálunk:

  • biztos háttér a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál,
  • választható cafeteria + ingyenes étkezés (munkanaponként egyszer),
  • bejárás támogatás (vállalti buszjáratokkal),
  • kedvezményes gumiabroncs vásárlási lehetőség,
  • munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Dunaújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű, Europass formátumú önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Toborzás-kiválasztási asszisztens
  • Rövid pozíció név: Toborzási munkatárs
  • Hirdető cég: Hankook Tire Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Dunaújváros
  • Feladatok: toborzás-kiválasztás fizikai területekre, álláshirdetések megjelentetése a média különböző eszközein keresztül, beérkezett önéletrajzok adminisztrálása és szelektálása a munkakör specifikációk alapján, interjú lefolytatása a szakmai vezetőkkel a megüresedett pozíciókra, új dolgozók beléptetése, kapcsolattartás szakmai vezetőkkel, HR tanácsadókkal, fejvadászokkal, online szolgáltatókkal, a kapcsolati tőke kiépítése és ápolása érdekében, riportolás a HR menedzsernek hetente az aktuális keresésekről, havi létszámriport készítése, állásbörzéken való részvétel, részvétel HR utasítások kidolgozásában, fluktuáció-analízis.
  • Elvárások: felsőfokú végzettség (HR / gazdasági területen szerzett diploma), középfokú, aktív angolnyelv-tudás szóban és írásban, minimum 2 éves tapasztalat, nyitott, pro-aktív személyiség.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-14
  • Lejárati dátum: 2018-07-12
Állás, munka még: Hankook Tire Magyarország Kft.>