NÁDÉP KFT.

TMK épületvillamos karbantartó

Szeretnél végre olyan helyen dolgozni, ahol a gazdasági válságok idején is stabil, megbízható, folyamatos foglalkoztatás és szakmai munka zajlik? Ahol az állattartás modern technológia révén már iparszerű? Ahol modern ipartelepeket, iskolákat, lakóépületeket építünk?
Mert ha igen akkor jelentkezz csoportunk egyik leányvállalatába, a NÁDÉP Kft. TMK szolgáltató csapatába!

Főbb feladatok, munkák:

  • A cégcsoport termelési egységeinek karbantartási szolgáltatás nyújtása,
  • műhelymunkák,
  • közreműködés a Kft. kivitelezési tevékenységeiben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Telepeink állatállomány védelme érdekében sertés- és szárnyasállatokat nem tarthat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • 1 műszak, nappali munkarend
  • 5 hetente 1 hét hétvégi és munkaidőn túli készenlétre külön díjazás
  • Szervízautó biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4181 Nádudvar

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!