Onlinemarket Kft.

Munkatársat keresünk

Titkárságvezető

pozícióba.

Online műtárgy-közvetítő platformot kiszolgáló háttércsapatunkba talpraesett, tapasztalt munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • online platform működtetéséhez kapcsolódó kommunikáció- és marketingügyintézés;
  • Kapcsolattartás, koordináció: szolgáltatókkal, üzleti partnerekkel
  • az irodai adminisztrációs feladatok ellátása, koordinálása
  • szerződések, megrendelések előkészítése
  • szerződések folyamatkövetése, teljesítések-számlázás intézése
  • kimutatások, statisztikák, belső jelentések önálló elkészítése
  • könyvelési adategyeztetések, beérkező és kimenő számviteli bizonylatok kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • önálló munkavégzésre való képesség és rendszerszintű gondolkodás
  • jó kommunikációs képességek, terhelhetőség, stressztűrés
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • felhasználói Microsoft Office ismeretek, azon belül erős Excel tudás
  • erős analízis és online rendszer-ismeretek,
  • elhivatottság, pontosság és felelősségtudat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • érdeklődés alkotóművészeti terület iránt
  • szakmai tapasztalat művészeti területen
  • angol vagy német nyelvtudás
  • online platform-üzemeltetéssel összefüggő szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok, komplex intellektuális kihívások
  • fejlődési lehetőség
  • stabil munkahely
  • Járványhelyzet esetére otthoni munkavégzés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Titkárnő, Titkár
  • Adminisztráció vezető
  • Irodavezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1036 Budapest, Kolosy tér

A jelentkezés gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű életrajzát.