Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Titkársági Asszisztens

Feladataid:

  • A vezető támogatása, napi asszisztensi feladatok ellátása
  • Programok szervezése, időpont egyeztetés, koordináció
  • Egyéb ad hoc felmerülő ügyintézések támogatása
  • Titkárságra érkező és kimenő levelek, számlák, iratok kezelése
  • Telefonok kezelése

Elvárások:

  • Precíz, pontos, megbízható személyiség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Talpraesett, lendületes személy
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern irodai munkakörnyezet
  • Munkavégzés ideje munkanapokon 10-19 óráig, hétvége szabad
  • Mozgalmas, változatos munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest XIII. Frangepán u.55-57