Open Mind Education Center

Munkatársat keresünk

Titkársági asszisztens / Titkárnő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Szervezési és asszisztensi feladatok
    • Klasszikus titkársági, adminisztratív feladatok
    • Bejövő és kimenő hívások kezelése, ügyfelekkel való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás,
    • B kategóriás jogosítvány
    • kimagasló kommunikációs képesség,
    • magabiztos, felhasználói szintű informatikai ismeretek (Word, Excel stb.),
    • megbízhatóság, lojalitás, terhelhetőség
    • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem,
    • kiemelkedően igényes, modern munkakörnyezet,
    • fiatal, dinamikus munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1126 Budapest, Orbánhegyi út 49.

  • fényképes szakmai önéletrajz