Pátria Nyomda Zrt. (PÁTRIA ZRT.)
  • Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége, a több mint 125 éves múltra visszatekintő Pátria Nyomda Zrt. titkárnő/titkár pozícióba keres munkatársat.

    Toborzási adatvédelmi tájékoztatónk a weboldalunkon a Rólunk menüpont Karrier mappában található.

  • Titkárnő/Titkár

    Főbb feladatok, munkák:

      • a vezérigazgató és a területi igazgatók közös titkársági feladatainak ellátása
      • adminisztratív és nyilvántartási feladatok elvégzése
      • telefonhívások, napi posta kezelése
      • vállalati szerződések nyilvántartása
      • titkársági beszerzések kezelése
      • partnerek, vendégek fogadása
      • vállalati események szervezése, menedzselése
      • felmerülő egyéb irodai munkák
      • hatékony és aktív kapcsolattartás a cég szervezeti egységeivel, partnereivel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • legalább középfokú végzettség
      • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
      • önállóság, precizitás, gyakorlatias gondolkodásmód
      • kiváló szervező-, problémamegoldó és kommunikációs készség
      • elkötelezett, felelősségteljes munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • azonnali kezdési lehetőség
      • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
      • stabil, nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
      • családbarát munkahely
      • versenyképes juttatási csomag
      • cafetéria, dolgozói kedvezmények
      • támogató munkahelyi légkör

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Titkárnő, Titkár
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1117 Budapest, Hunyadi János út 7.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria, céges üdülés, üdültetés

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.