Info-portal Kft.
Cégünk 2003 óta foglalkozik ipari, robbanásbiztos rendszerek tervezésével. Az elmúlt években számos projekt során bizonyítottuk rátermettségünket ipari rendszerek tervezésében, valamint a mérnöki kiegészítő szolgáltatások nyújtásában. Filozófiánk, hogy a megrendelőinknek nem csak "papírt", azaz terveket szolgáltatunk, hanem komplett megoldást nyújtunk számukra, levéve vállukról a tervezési munkafázis terhét. A projekteket az elejétől a végéig képzett kollégáink támogatják, kik igény szerint akár a megrendelő képviseletét is el tudják látni az adott helyszínen. Célunk, hogy úgy segítsük a megrendelő munkáját, hogy minél kevesebb időt kelljen a tervezéshez kapcsolódó munkafelügyeletre fordítania.

Bővülő csapatunkba

Titkárnő, Irodai asszisztens

munkatársat keresünk.

A cég növekvő pályán van, így az irodával, munkákkal kapcsolatosan keresünk irodai, és adminisztrációs feladatokra titkárnő/asszisztens munkatársat.

A titkárnő a cégvezetővel és az alkalmazottakkal szorosan együttműködve a cégben mindennapos feladatokat kell ellássa. A cégvezető tehermentesítése, a mindennapi céggel kapcsolatos nem szakmai folyamatok átvétele, segítése a fő feladat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Iroda működéséhez szükséges anyagok, és elvárások menedzselése (irodaszerek, működési anyagok rendelése, nyilvántartása stb)
  • A cégvezető támogatása, Igazolások, számlázással kapcsolatos adminisztrációs feladatok támogatása
    • számlázás, számlázó program kezelése
    • a könyvelő munkájának segítése
    • szerződések előkészítése, rögzítése, nyilvántartása
    • személyi asszisztensi feladatkörök ellátása, időpontfoglalás, rendelések leadása
  • Belső dokumentumok rendszerezése, karbantartása (lefűzés, javítás, pótlás)
  • telefonon és e-mailben történő ügyintézés, kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pályakezdő munkatársat keresünk
  • Olyan munkatársat keresünk, aki precizitásával és talpraesettségével segíti a cég működését, önállóan és csapatban is képes dolgozni.
  • felhasználói szintű MS Office (Word, Excel)
  • alapfokú, vagy középfokú angol nyelvtudás
  • önállóan képes dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Megbízható, pontos, precíz vagy
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Kreatív embernek tartod magad
  • Jellemző rád a határozottság, önállóság
  • Jó problémamegoldó képességed van
  • Könnyen kezeled a változásokat
  • Jó szervezői készséged van, amit szeretnél kamatoztatni
  • Jó csapatjátékosnak érzed magad

Amit kínálunk:

  • Fiatalos a csapat és jó a közösség
  • Változatos, felelősségteljes, érdekes feladatok
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Titkárnő, Titkár

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1163 Budapest, Védő utca 8.