BFVT Kft.

Budapest Főváros Városépítési Tervező Kft. felvételt hirdet

Titkárnő

munkakör betöltésére

az alábbiak szerint:

Foglalkoztatás jellege:

Teljes idejű főállás, határozatlan, 3 hónap próbaidővel

Foglalkoztatás helye:

Budapest Belváros, VI. kerület

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

  • az ügyvezető napi munkájának támogatása, külső és belső kapcsolatainak koordinálása,
  • postai és egyéb külső- és belső papíralapú és elektronikus iratok kezelése, iktatása, kézbesítése és irattárazása,
  • az ügyvezető által meghatározott iratok, dokumentumok összeállítása, szerkesztése, formázása és sokszorosítása,
  • irodák tárgyalásokra való előkészítése, vendégek fogadása, kiszolgálása
  • anyagigénylések összegyűjtése, rendelése, kiosztása

Pályázati feltételek:

  • legalább középfokú képzettség
  • Microsoft Office (Word, Excel) magabiztos használata
  • további számítógépes programok használatának gyors elsajátítása
  • releváns szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • pontosság, precizitás
  • problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • szervezőkészség
  • önállóság

Az állás betölthető:

  • az elbírálást követően azonnal

Egyéb

  • A munkaidő hétköznap 9-től fél 6-ig tart, ezt légy szíves szem előtt tartani a jelentkezésnél!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Személyi asszisztens
  • Titkárnő, Titkár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igényével és a pozíció megjelölésével.