Sziltop Nonprofit Kft.
Munkatársat keresünk

Titkárnő / asszisztens

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Vendégek fogadása, telefonok intézése, adminisztráció
    • Bejövő, - kimenő posta dokumentálása, iktatása
    • Ügyvezetők napi feladatainak segítése, kommunikáció az ügyfelekkel (telefonon és e-mailben)
    • Kapcsolattartás partnerekkel
    • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • B kategóriás jogosítvány (vezetési gyakorlattal!)
    • Pontos, precíz adminisztráció
    • Megbízhatóság
    • Kiváló kommunikációs és alkalmazkodási készség
    • Önállóság, rugalmasság
    • Aktív részvétel a csapatmunkában
    • Haladó szintű Microsoft Office ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Folyamatos gépírás
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2011 Budakalász

Kizárólag kézzel írott, fényképes önéletrajzokat várunk, 2019. november 30-ig az alábbi címre: SZILTOP Nonprofit Kft. 2011 Budakalász, Pf. 217.