DUNAKONTROLL KFT.

Vállalatunk a mikrohullámú nedvességtartalom mérési eljárás rendkívül sikeres piacvezető képviselője világszerte. Folyamatos fejlesztéseinknek köszönhetően rendszeresen új megoldásokat kínálunk a piaci szereplőknek, mely biztosítja piaci pozícióink fenntarthatóságát.

Titkárnő / Asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    • Titkársági feladatok ellátása
    • Ügyvezető munkájának támogatása
    • Idegen nyelvű levelezés és kommunikció a partnerekkel
    • Európa - i és tengerentúli kiszállítások bonyolítása, kísérő dokumentumok elkészítése
    • A munkatársak utazásainak megszervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • A vállalati miliőbe beilleszkedni tudó személyiség
    • Lojalitás
    • A kollégákkal jól együttműködni tudó személyiség
    • Magas szintű kommunikációs képesség írásban és szóban
    • A stratégia célokkal való azonosulás képessége
    • Kiváló helyzetfelismerő képesség
    • Önállóság, kreativitás
    • Minimum középfokú angol nyelvismeret (alapfeltétel)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Idegen üzleti kultúrák ismerete
    • Nemzetközi üzleti életben aktív vállalatnál szerzett tepasztalatok
    • További idegen nyelvek ismerete
    • A vállalat székhelyéhez közeli lakóhely

Amit kínálunk:

    • Kultúrált, modern munkavégzési hely
    • Érdekes, változatos, kihívásokban gazdag, de kiegyensúlyozott munka
    • Rendkívüli szakmai fejlődési lehetőség
    • Átlag feletti bérezés és juttatások, éves bónusz
    • 40 órás munkahét, hét végi munkavégzés nincsen
    • Nyelvtanulás és szakirányú tanulmányok támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2400 Dunaújváros, Papírgyári út 42.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

- Angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajz

- Motivációs levél

- Referencia levél (feltétlen előnyt jelent)