A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

Az alábbi munkakörben keresünk új munkatársat:

Tisztatéri takarító

Főbb feladatok:

  • Tisztatéri területek takarítása az előírt protokoll szerint
  • Egyszerhasználatos tisztatéri öltözékek pótlása
  • Alacsony készlet esetén a tisztatéri öltözetek rendelése
  • Tisztatéri ruhák rendezése, esetenként selejtezése
  • Mosható tisztatéri ruhák mosása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Legalább 1-3 év takarításban szerzett tapasztalat
  • Monotonitás-tűrés
  • Önállóság
  • Tisztatéri előírások pontos betartása mind takarítás, mind öltözködés terén

Előnyök:

  • Tisztatérben történő munkavégzéssel kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kiszámítható, korrekt munkakörnyezet
  • Megbecsülés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Takarítás, Tisztítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1117 BUDAPEST, PRIELLE KORNÉLIA utca 4/A.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével   a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.