A megbízható háttérrel rendelkező Referencia Mosodák Zrt. Magyarország egyik vezető textiltisztító vállalkozása, amely országos lefedettséggel rendelkezik.

Kilenc regionális mosodánk egyike, a miskolci üzemegység.

Üzemeikben elkötelezettek vagyunk az innovatív és környezetkímélő technológiai megoldások mellett, melyet korszerű vállalatirányítási rendszerünk is támogat.

Vállalatunk BŐVÜLÉS miatt, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Textilfeldolgozó Miskolc

Feladatok:

  • textíliák összekészítése hajtogatása
  • kalander vasaló gépbe lepedők adagolása
  • nagyüzemi (finisher) szárító kezelés, ruha hajtogatás
  • napi rendelésállomány feldolgozása
  • egyéb mosodai feladatok ellátása

Elvárások:

  • általános iskolai végzettség
  • alapfokú számítógépes ismeret

Elvárások:

Amit kínálunk:

  • betanítás
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • alapbér + havi bónusz + műszakpótlék + bejárás támogatás délután 13:30-21:30

Munkavégzés helye: Miskolc (Sajószigeti út) 7-es és 8-as buszok vonalán

Munkaidő:

2 műszakos munkarend

délelőtt 05:45-13:45

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet, a jelentkezem gombra kattintva.