A Referencia Mosodák Zrt. szolgáltatásai hatékony megoldásokat kínálnak megrendelőink számára, textiltisztítás területén. Szolgáltatásainkat minden esetben ügyfelünkre szabjuk, és a számára legmegfelelőbb kereteket biztosítjuk együttműködésünkhöz.
Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Könnyű fizikai munka (textilfeldolgozó) Vác

Feladatok:

    Feladatok:
    • textíliák összekészítése hajtogatása, nagyüzemi vasaló gépbe való behelyezése
    • napi rendelésállomány feldolgozása
    • egyéb mosodai feladatok ellátása

Elvárások:

    • általános
    • kitartó, önmagára és munkájára igényes személy

Amit kínálunk:

    • betanítás
    • határozatlan idejű munkaviszony
    • Bejelentett fix alapbér + prémium + túlóra kifizetés

    Munkaidő:
    Hétfőtől-péntekig 08:00-16:20

    Jelentkezni önéletrajz küldésével a jelentkezem gombra kattintva lehet.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Vác