Szeretnél olyan termékek fejlesztésében részt venni, amelyeknek komoly piaci potenciálja van és egyúttal az egyik leginkább környezettudatos közlekedési mód alapfunkcióját biztosítják? A fékrendszerek fejlesztésének elengedhetetlen része az integrációs és rendszer tesztelések a vasúti szabványoknak megfelelő tervezése, végrehajtása és dokumentálása. A tesztrendszerek fejlesztéséhez és a tesztfeladatok végrehajtására szakembert keresünk

Tesztrendszer fejlesztő mérnök

Ezek lesznek a feladataid

  • Meglévő tesztrendszerek megismerése.
  • Szimulációs és teszt szoftver továbbfejlesztése, modulok készítése
  • Teszt automatizálás kidolgozása
  • A biztonsági funkciók és azok meghibásodási reakcióinak tesztelése és igazolása
  • Kézi és automatizált tesztek végrehajtása
  • Hardver hiba (szenzor, aktuátor) generálás, hatás vizsgálat
  • Tesztjelentések készítése
  • A specifikációknak nem megfelelő rendszer viselkedésének elemzése és dokumentálása
  • A tesztelt termék készre jelentése
  • Mutatók készítése a követelmények lefedettségének mérésére és az előrehaladás teszte-lésére
  • Az elvégzett tesztek áttekintése és kiterjesztése a technika jelenlegi állása szerint

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Mechatronikai, fizikusi, villamosmérnöki, vagy gépészmérnöki MSc tanulmányok
  • 5+ év releváns szakmai tapasztalat áll mögötted
  • C, C++ programozói ismeretek
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás
  • Képesség önálló, felelősségteljes munkavégzésre
  • Legyél jó csapatjátékos

Miért válassz minket?

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium lehetősége
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások

Még nagyobb esélyed van, ha

  • NI fejlesztői szoftverek ismerettel rendelkezel (Labview, Measurement Studio)
  • Érdeklődsz fizikai-műszaki rendszerek szimulációja iránt
  • Németül is kommunikálsz

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzodat és küldd el jelentkezésedet!