Szeretnél olyan termékek fejlesztésében részt venni, amelyeknek komoly piaci potenciálja van és egyúttal az egyik leginkább környezettudatos közlekedési mód alapfunkcióját biztosítják? A fékrendszerek fejlesztésének elengedhetetlen része az integrációs és rendszer tesztelések a vasúti szabványoknak megfelelő tervezése, végrehajtása és dokumentálása. A tesztrendszerek fejlesztéséhez és a tesztfeladatok végrehajtására szakembert keresünk

Tesztrendszer fejlesztő mérnök

Milyen feladatok várnak rád?

  • Meglévő tesztrendszerek megismerése
  • Szimulációs és teszt szoftver továbbfejlesztése, modulok készítése
  • Teszt automatizálás kidolgozása
  • A biztonsági funkciók és azok meghibásodási reakcióinak tesztelése és igazolása
  • Kézi és automatizált tesztek végrehajtása
  • Hardver hiba (szenzor, aktuátor) generálás, hatás vizsgálat
  • Tesztjelentések készítése
  • A specifikációknak nem megfelelő rendszer viselkedésének elemzése és dokumentálása
  • A tesztelt termék készre jelentése
  • Mutatók készítése a követelmények lefedettségének mérésére és az előrehaladás tesztelésére
  • Az elvégzett tesztek áttekintése és kiterjesztése a technika jelenlegi állása szerint

Te vagy számunkra a megfelelő munkatárs, ha:

  • Mechatronikai, fizikusi, villamosmérnöki, vagy gépészmérnöki MSc. tanulmányokat végeztél
  • 5+ év releváns szakmai tapasztalat áll mögötted
  • C, C++ programozói ismeretekkel rendelkezel
  • Angol nyelvből tárgyalóképes nyelvtudásod van
  • Képes vagy önálló, felelősségteljes munkavégzésre
  • Strukturált gondolkodásmód jellemez
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel és a csapatmunkát kedveled

Örülünk ezeknek az előnyöknek:

  • NI fejlesztői szoftverek ismerete (Labview, Measurement Studio)
  • Érdeklődés fizikai-műszaki rendszerek szimulációja iránt
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk – de ez csak a kezdet:

  • Kiemelt bérezés, cafeteria, 13. havi juttatás, prémium
  • Kötetlen, rugalmas munkaidő
  • Konferenciák, képzések, oktatások – ha szeretnéd a skilljeidet, vagy akár nyelvtudásodat fejleszteni
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Sportolási lehetőségek támogatása (futókör, edzőterem, biciklis kör stb.)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzodat és küldd el jelentkezésedet!