Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Multinacionális autóipari elektronikai termékeket gyártó megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Tesztmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Funkcionális tesztberendezések és -szoftverek termelés támogatása
  • Funkcionális tesztelési folyamatok kialakítása, fejlesztése
  • Új termékek bevezetésének és a futó termékek gyártásának támogatása
  • Tesztdokumentációk elkészítése és oktatása
  • Karbantartók és operátorok oktatása
  • Külföldi beszállítókkal és vevőkkel történő szakmai célú kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Minimum 1 év tesztmérnök (funkció-, végteszt) tapasztalat
  • Elektronikai gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Ms Office felhasználói szintű ismeretek
  • Rugalmasság, nyitottság

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés, karrierlehetőség
  • Professzionális képzések
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Szombathely

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tesztmérnök
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Vas megye
  • Város: Szombathely
  • Feladatok: Funkcionális tesztberendezések és -szoftverek termelés támogatása Funkcionális tesztelési folyamatok kialakítása, fejlesztése Új termékek bevezetésének és a futó termékek gyártásának támogatása Tesztdokumentációk elkészítése és oktatása Karbantartók és operátorok oktatása Külföldi beszállítókkal és vevőkkel történő szakmai célú kapcsolattartás
  • Elvárások: Villamosmérnök végzettség Minimum 1 év tesztmérnök (funkció-, végteszt) tapasztalat Elektronikai gyártási környezetben szerzett tapasztalat Angol nyelvtudás Ms Office felhasználói szintű ismeretek Rugalmasság, nyitottság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-17
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>