Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Multinacionális partnercégünk számára keresünk villamosmérnök végzettséggel

Tesztmérnököket

az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:

  • tesztberendezések specifikálása, beüzemelése
  • képességvizsgálat
  • tesztprogramok futtatása, fejlesztése
  • gépdokumentációk, műszaki leírások készítése
  • próbagyártások megfigyelése
  • napi együttműködés társosztályokkal
  • hibaelhárítás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • villamosmérnök végzettség - pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • aktív angol vagy német nyelvhasználat
  • MS Office ismeretek
  • terhelhetőség, csapatszellem

Amit kínálunk:

  • multinacionális, modern munkakörnyezet
  • külföldi munkalehetőség
  • nyelvi, szakmai képzések
  • cafetéria illetve egyéb juttatások

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Heves megye

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tesztmérnök
  • Rövid pozíció név: Tesztmérnök
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Feladatok: tesztberendezések specifikálása, beüzemelése képességvizsgálat tesztprogramok futtatása, fejlesztése gépdokumentációk, műszaki leírások készítése próbagyártások megfigyelése napi együttműködés társosztályokkal hibaelhárítás
  • Elvárások: villamosmérnök végzettség - pályakezdők jelentkezését is várjuk hasonló munkakörben szerzett tapasztalat aktív angol vagy német nyelvhasználat MS Office ismeretek terhelhetőség, csapatszellem
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017.01.11