Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Tesztmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői specifikációk alapján elektronikai tesztek elvégzése
  • Tesztelő berendezések, rendszerek összeállítása
  • Teszt követelmények, szükséges eszközök egyeztetése a vevővel
  • Speciális mérések megtervezése és végrehajtása
  • Jegyzőkönyvek készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnök / gépészmérnök végzettség
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Társalgási szintű angol / német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • PLC ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • multinacionális, modern munkakörnyezet
  • szakmai tréningek
  • nyelvi képzések
  • változatos juttatási csomag
  • külföldi munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tesztmérnök
  • Rövid pozíció név: Tesztmérnök
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Feladatok: Vevői specifikációk alapján elektronikai tesztek elvégzése Tesztelő berendezések, rendszerek összeállítása Teszt követelmények, szükséges eszközök egyeztetése a vevővel Speciális mérések megtervezése és végrehajtása Jegyzőkönyvek készítése
  • Elvárások: Villamosmérnök / gépészmérnök végzettség Méréstechnikai ismeretek Társalgási szintű angol / német nyelvtudás Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent PLC ismeret előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11