Tesztmérnök

Cégjellemzők:

Megbízónk a világ egyik legsikeresebb független autóipari beszállítója, világszerte több mint száz városban működik gyára, illetve telephelye. A cég német tulajdonban van, Magyarországon már több mint egy évtizede foglalkozik autóelektronikai részegységek és mikroelektronikai áramköri modulok gyártásával, melyhez világszínvonalú, robotizált technológiákat alkalmaznak. A vállalat nem csak gyártási tevékenységet végez, hanem jelentős technológiai és termékfejlesztési tevékenységet is folytat.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A gyártási tesztberendezések és -folyamatok fejlesztése, mérnöki támogatása
  • A mérőrendszer fejlesztése, felkészítése az új termékek fogadására a tesztspecifikációk alapján
  • Új mérőberendezések specifikálása, beszerzése, üzembe helyezése
  • A mérési folyamat fejlesztése, optimalizálása a termékfejlesztőkkel együttműködve
  • Teszt- és diagnosztikai programok fejlesztése
  • Termelékenységi mutatók elemzése, javítása, ciklusidő csökkentés
  • Technológiai és berendezésdokumentációk elkészítése és naprakészségének biztosítása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • 1-2 év gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Elektronikai és méréstechnikai ismeretek
  • Programozási tapasztalat (C, C++ vagy C#)
  • Kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • Teljesítményelektronikai áramkörök és villamos motorok tesztelése terén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Felelősségteljes pozíció, szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
  • Modern és innovatív munkakörnyezet, termékek és ipar 4.0 technológiák
  • Rugalmas munkarend, home office lehetőség

Pozíció területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és megfelel a fent említett elvárásoknak, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!