Karrier az Audinál

Tesztmérnök – Szenzorok és Aktuátorok, Járműhajtás Fejlesztés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A belsőégésű motorok szenzorok és aktuátorok fejlesztés szakterületének feladata a korszerű szériában levő benzin- és dízelmotorok szakirányú szériatámogatása, valamint felkészülés a jövőbeli belsőégésű motorok önnálló fejlesztésének szakirányú támogatására.
E hasznos feladatok támogatására keresünk munkatársakat.
Legyen részese Ön is csapatunknak!

Következő feladatok várnak Önre

  • E munkakörben Önnek lehetősége nyílik a belsőégésű motorfejlesztésben való részvételre
  • A külföldi fejlesztőközpontokkal, szakterületekkel és a beszállítókkal szorosan együttműködve fejleszti és optimalizálja a motorok érzékelő és végrehajtó elemeit, továbbá részt vesz az ehhez kapcsolódó gyártási folyamatok és technológiák kidolgozásában a beszállítókkal együttműködve
  • Megtervezi és felépíti a szenzorok és aktorok fékpadi- és járműmérési elrendezését
  • A megadott szempontok alapján definiálja a mérési programot, és ellenőrzi annak végrehajtását
  • Az eredményeket kiértékeli, értelmezi, dokumentálja és prezentálja
  • Az eredmények alapján javaslatot tesz a termék optimalizálására, és/vagy további tesztek elvégzésére

Ön az ideális jelölt, ha

  • Villamosmérnöki, mechatronikai, vagy hasonló végzettséggel rendelkezik
  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent (fékpadi ismeretek és/vagy villamos gép- gyártás és/vagy tesztelés)
  • A belsőégésű motorok érzékelő és végrehajtó elemeit jól ismeri
  • Jártas a villamos jelek méréstechnikájában
  • Mérésautomatizálásban jártas
  • Középfokú német/angol nyelvtudással rendelkezik
  • Önálló munkavégzésre képes
  • Szeret csapatban dolgozni
  • Német vagy angol nyelvű önéletrajz csatolását is kérjük pályázata mellékleteként.

Amit kínálunk:

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr, 9027 Audi Hungária út 1.

Kezdés időpontja: azonnal

Referencia kód: GYDP17540

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Rőczei Renáta
+36 96 66 9013

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.