Starters E-Components Generators Automotive Hungary Kft. (S.E.G.A. HUNGARY KFT.)
  • Vállalatunk a több mint 8000 főből álló, nemzetközi SEG Automotive cégcsoport tagja. Büszkék vagyunk arra, hogy Miskolcon gyártó üzemünk eredményeivel és fejlesztési központunk innovációival egyaránt hozzájárulunk a jövő autóipari termékeinek megalkotásához.

    Dinamikusan bővülő Fejlesztő Központunk több mint 100 fős mérnöksége olyan technológiai újdonságokon dolgozik, melyek hatékonysága és megbízhatósága nemzetközi szinten elismert. A szakmai kihívásokat jó légkörben, kreatív munkakörnyezetben, együttműködő csapat részeként oldjuk meg. Tervezz velünk!

  • Tesztmérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      • SEG prototípusainak tesztelése és a tesztek továbbfejlesztése
      • Autógyártók követelményeinek tisztázása és adaptálása a tesztberendezésekre, tesztszekvenciák készítése és validálása
      • Tesztek szervezése, tesztberendezések kihasználtságának nyomon követese és tervezése belső és külső tesztlaborokra vonatkozóan
      • Teszteredmények kiértékelése és tesztprotokollok készítése, hibafeltárás és intézkedések meghozatala a sikertelen tesztek esetén
      • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, munkájuk támogatása és a kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzése
      • Tesztköltségek csökkentése a berendezések és tesztek energiafelhasználásának csökkentésével, optimalizálásával
      • A tesztelésekhez szükséges gépek, berendezések, eszközök megtervezése, beszerzése
      • Tesztberendezések optimalizálási, tovább fejlesztési lehetőségeinek keresése, kivitelezése illetve a javaslatok megosztása a vállalat más lokációival.
      • Karbantartási feladatok kivitelezése, támogatása
      • Technikusok betanítása az új tesztekre, új berendezések használatára és a napi munkájuk támogatása, koordinálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Villamosmérnök, mechatronikai, gépészmérnök mérnök végzettség
      • Középfokú angol nyelvtudás
      • Jártasság mérési módszertanban, és ismereteidet önállóan tudod alkalmazni
      • Tesztelési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

    Amit kínálunk:

      • Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
      • Rugalmas munkaidő
      • Hosszútávú karrierlehetőségek
      • Szakmai és személyes fejlődésed sokoldalú támogatása (teljesítményértékelő beszélgetések, karriertervezés, tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, nyelvtanulási lehetőség, stb.)
      • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
      • Home Office lehetősége
      • Munkába járás támogatása
      • Munkatársi kedvezmények városszerte

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    3526 Miskolc, Robert Bosch park 3.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!