Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy!
Megbízhatóságunk kulcsa a több mint 148 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújtunk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk közel 60 ország több mint 243 000 munkavállalóját foglalja magába.
Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt! Legyél te is a Continental tagja veszprémi vállalatunknál!

Vállalatunk munkatársat keres az alábbi pozícióba

Tesztmérnök R&D

Főbb feladatok, munkák:

  • Teszttervek, vevői és belső specifikációk értelmezése
  • Funkcionális és élettartam tesztek elvégzése
  • Tesztkiesések analízise, hibaokok feltárása
  • Tesztberendezések kezelése
  • A mérési folyamat és az eredmények dokumentálása
  • Teszttervek összeállítása vevői / belső igények alapján
  • Aktív részvétel új tesztelési koncepciók kidolgozásában
  • Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal és vállalaton belüli szakterületekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnöki / mechatronikai/ informatikai végzettség
  • Affinitás elektronikus áramkörök működésének elemzéséhez
  • Jártasság mérő- és teszteszközök használatában
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Követelmény menedzsment rendszer ismerete
  • Gépészeti / tervezési ismeretek
  • Programozási gyakorlat (Labview, Visual Basic)
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Gazdaságilag biztos jövőkép, rugalmas munkaidő,
  • Egészségmegörző programok, környezetbarát szemléletmód,
  • Nemzetközi mérnöki projektek, pezsgő vállalati élet.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Veszprém

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.