Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
„Együtt megváltoztatjuk a világot!” - ez az NI hitvallása
A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területén világszinten élen járó National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre debreceni leányvállalatát. Az elmúlt 15 évben 200 fős cégből több mint 1100 főt foglalkoztató munkáltatóvá nőttük ki magunkat. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Tesztmérnök

Feladatok:

  • Elektronikai termékek funkcionális tesztelését végző berendezések (FVT) hardverének és szoftverének fejlesztése berendezések építése, kvalifikálása, legújabb technológiák használata Egyedi, high mix – low volume elektronikai gyártási környezetben a termék tesztelési folyamatok, koncepciók és specifikációk meghatározása, folyamatos fejlesztése, sztenderdizálása
  • Gyártás során előforduló kivizsgálandó esetek elemzése, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Részvétel új termékek bevezetésében, visszajelzések javaslattételek adása az R&D felé
  • Költségcsökkentési, minőségjavítási és hatékonyságnövelési projektek vezetése LEAN eszközök és módszertan segítségével
  • Minőségügyi reklamációk és mérnöki változtatások kezelése
  • Szoros együttműködés a többi mérnökségi csoporttal valamint a termeléssel
  • Teszt technikusok szakmai felügyelete

Elvárások:

  • Legalább BSc szintű VILLAMOSMÉRNÖK, MŰSZAKI INFORMATIKA szak vagy ennek megfelelő releváns felsőfokú végzettség
  • Elektronikai méréstechnika, tesztelési és programozói ismeretek
  • Projektszervező- és vezetőkészség, valamint, önálló munkavégzés
  • Programozó ismeretek (magas szintű programnyelvek)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:

  • LEAN irányelvek ismerete (TPM, Visual Management, Kaizen stb.)
  • Labview ismerete

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: NI Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tesztmérnök
  • Hirdető cég: NI Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Elektronikai termékek funkcionális tesztelését végző berendezések (FVT) hardverének és szoftverének fejlesztése berendezések építése, kvalifikálása, legújabb technológiák használata Egyedi, high mix – low volume elektronikai gyártási környezetben a termék tesztelési folyamatok, koncepciók és specifikációk meghatározása, folyamatos fejlesztése, sztenderdizálása Gyártás során előforduló kivizsgálandó esetek elemzése, megoldási javaslatok kidolgozása Részvétel új termékek bevezetésében, visszajelzések javaslattételek adása az R&D felé Költségcsökkentési, minőségjavítási és hatékonyságnövelési projektek vezetése LEAN eszközök és módszertan segítségével Minőségügyi reklamációk és mérnöki változtatások kezelése Szoros együttműködés a többi mérnökségi csoporttal valamint a termeléssel Teszt technikusok szakmai felügyelete
  • Elvárások: Legalább BSc szintű VILLAMOSMÉRNÖK, MŰSZAKI INFORMATIKA szak vagy ennek megfelelő releváns felsőfokú végzettség Elektronikai méréstechnika, tesztelési és programozói ismeretek Projektszervező- és vezetőkészség, valamint, önálló munkavégzés Programozó ismeretek (magas szintű programnyelvek) Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.07.24