Tesztmérnök (m/f/d) - Tatabánya

APTIV CONNECTION SYSTEMS HUNGARY KFT.

Tatabánya

Tatabányai autóipari vállalatunkhoz keressük kollégánkat, aki fontos szerepet tölt be a High Voltage üzletágunk működésében. Ha szeretnél high-tech, fejlett szoftveres munkakörnyezetben dolgozni komplex műszerekkel, akkor nyújtsd be angol nyelvű pályázatodat! Csatlakozz hozzánk, várjuk jelentkezésedet!

Nincs számunkra lehetetlen feladat, nálunk önálló terepet kap kíváncsiságod, miközben jól érezheted magad és sikereket könyvelhetsz el.

Főbb feladataid:

  • Elektromos töltők, vezérlődobozok meglévő nagyfeszültségű tesztereinek és funkció tesztereinek optimalizálása, folyamatos fejlesztése
  • A teszt berendezés műszaki specifikációinak áttekintése és frissítése, együttműködve a német és francia teszt-szakember kollégákkal
  • A validációs tervek nyomon követése és karbantartása
  • A kért változtatások bevezetése, a teszt program változatok nyomon követése és dokumentálása
  • Megbízható tesztelési folyamatok biztosítása lessons-learned alapján
  • Meglévő teszter berendezések hardverfejlesztése
  • Együttműködés a helyi mérnöki csapatokkal

Szükséges képesítések, képességek:

  • BSc vagy MSc villamosmérnöki diploma
  • 3-5 év releváns munkatapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, angol nyelvű dokumentációk maradéktalan megértése
  • SQL vagy C-Sharp, C++, Raspberry, Mikrovezérlő programozási ismeretek
  • Proaktív, rugalmas hozzáállás, analitikus gondolkodás mód
  • Nyitottság a fejlődésre, képesség csapatban és önállóan történő munkavégzésre egyaránt

Előnyt jelent:

  • Labview, NI Kártyák, ELABO, VITREK teszterek ismerete
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kafetéria
  • Bejárás-támogatás a törvényileg szabályzott mértéket jelentősen meghaladó mértékben
  • Stabil vállalati háttér
  • Remek, egymást segítő csapat
  • Szakmai fejlődési és továbblépési lehetőség

Vannak, akik a különbséget látják – Mi a perspektívát, ami erősebbé tesz minket.

A különbözőség és az elfogadás az innováció és a kreativitás forrásai. Hozzájárulnak sikereinkhez, és mi az Aptivnál mindkettőt szem előtt tartjuk.

Színes csapataink napi szinten együttműködnek egymással, valóra váltják újító ötleteiket, megoldásokat találnak és szembe néznek a felmerülő kihívásokkal. Kollégáink kiemelkedő képességekkel, perspektívával és tehetséggel rendelkeznek, arra törekednek, hogy hatással legyenek jövőnkre. Ha csatlakozol hozzánk, önálló gondolkodásra, véleménynyilvánításra bátorítunk, és arra, hogy az innovatív megközelítés a mindennapjaid részévé váljon.

Vannak, akik a technológiát látják – Mi a lehetőséget a kapcsolatteremtésre.

Az Aptivnál nem csupán másként látjuk a világot, azért dolgozunk, hogy megváltoztassuk azt. A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy olyan technológiát fejlesztünk, amely a közlekedést biztonságosabbá, környezetbarátabbá és összekapcsolt rendszerré teszi. Világszerte 44 országban 180 000 vagyunk az Aptiv család tagjai, de küldetésünk egy: mozgásba lendülünk és együtt megváltoztatjuk a holnapot.

Csatlakozz hozzánk!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Tatabánya