A Joyson Safety Systems a világ autóipari biztonsági berendezéseinek piacvezető gyártója, 6.4 milliárd EURO árbevétellel és világszerte több, mint 50,000 munkavállalóval. A Joyson Safety Systems-nél erősen elkötelezettek vagyunk az innováció és a fejlődés iránt. Az autóipar megbízható és hozzáértő partnereként biztonsági rendszereket és alkatrészeket fejlesztünk és gyártunk, melyeket a járművekben világszerte használnak. Termékportfóliónkban megtalálhatóak autókormányok, légzsákok és gázgenerátorok, biztonsági övek, műanyag alkatrészek, biztonsági gyermekülések, elektronikai termékek és szenzorok. Termékeinket szinte minden jelentősebb gépjárműgyártó cégnek szállítjuk világszerte.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

Tesztmérnök

Feladatok:

  • Meghatározza a légzsák teszt vizsgálatokhoz szükséges módszereket és követelményeket, a standardoknak megfelelően,
  • árajánlatokat kér be és teszteket rendel meg külső telephelyekről,
  • tervezi, koordinálja és ellenőrzi a tesztfolyamatokat, elemzi a teszteredményeket,
  • elemzi és értékeli a légzsákok funkcionalitását, működését,
  • prezentálja a teszteredményeket a megrendelő felé,
  • fejlesztési javaslatokat tesz a termékek optimalizálására.

Elvárások:

  • Villamosmérnök/gépészmérnök végzettség,
  • autóipari tapasztalat előnyt jelent,
  • középfokú angol nyelvismeret, német nyelvismeret előnyt jelent,
  • méréstechnikai és számítógépes ismeretek,
  • jó kommunikációs készség,
  • csapatorientált személyiség,
  • utazási hajlandóság.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

3516 Miskolc, Joyson út 1.

Kérem, önéletrajzát motivációs levél kíséretében juttassa el Sipos Zsuzsa HR Specialistánk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.
+36 46 408-256

Joyson Safety Systems Hungary Kft.
Human Resources/Humán erőforrás