Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TESZTMÉRNÖK

(13-8809)

pozícióba.

Feladat:

  • Tesztberendezések karbantartása, kvalifikálása,
  • Tesztelések elvégzése majd kiértékelése a vevői igényeknek megfelelően,
  • Mérési módszerek alkalmazása, a terméktesztek fejlesztése,
  • Tesztelési dokumentációk készítése,
  • Együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás,
  • Termelő cégnél szerzett néhány év tapasztalat.
  • Az autóipari gyártásban szerzett jártasság előnyt jelent!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a
pozíció megnevezésével és a „13-8809”-es referenciaszám feltüntetésével a "jelentkezem"
gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tesztmérnök (13-8809)
  • Hirdető cég: HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye, Veszprém megye
  • Feladatok: Tesztberendezések karbantartása, kvalifikálása, Tesztelések elvégzése majd kiértékelése a vevői igényeknek megfelelően, Mérési módszerek alkalmazása, a terméktesztek fejlesztése, Tesztelési dokumentációk készítése, Együttműködés a társosztályokkal.
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök), Aktív, jó angol nyelvtudás, Termelő cégnél szerzett néhány év tapasztalat. Az autóipari gyártásban szerzett jártasság előnyt jelent!
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-19
  • Lejárati dátum: 2018-08-09