Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Vállalatunk 2016-ban bekerült a Fortune listájára, mint az egyik legvonzóbb munkahely. Munavállalóink számára innovatív megoldásokat, tanulási lehetőséget biztosítunk egy környezettudatos, elismert vállalatnál. Vezető skech-to-scale vállalatként intelligens termékeket tervezünk és alkotunk a mai összekapcsolt világ számára. Több mint 30 ország 200.000 szakemberével segítjük a világot a "Live smarter" szemléletmód elsajátításában. A Flex innovatív tervezési, mérnökségi, gyártási, állátási lánc menedzsment és logisztikai szerviztevékenységet kínál különböző profilú és méretű vállalatok számára, valamint a végfelhasználói piacon.
A sárvári gyáregységünk, mely több, mint 3600 munkavállalójával 20 éve van jelen a piacon, saját csapatába keres tesztmérnököt, aki az autóipari üzletág mérnökségéhez csatlakozna.

Tesztmérnök

Feladatok:

  • autóipari eleptronikai alkatrészek gyártásának bevezetése
  • prototípus-gyártásban való részvétel
  • termékfejlesztéssel történő kapcsolattartás
  • termékellenőrző tesztberendezések specifikálása
  • teszterfolyamatok kontrollálása
  • vevői igények alapján változások menedzselése
  • új termékek, folyamatok, utasítások esetén a megfelelő személyek oktatása
  • aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban
  • elektronikai hibakeresés, annak megoldása
    • Technológiák:
    • próbagyártások
    • méréstechnika: haptic mérések, kamerás mérések, vizsgálatok (szín, fény erőssége és homogenitása, LCD mura teszt, MSA)
    • szoftverek, programok: C, C++, Python, LabView, TestStand
    • PLC: Siemens PLC (nem kell felprogramozni)

Elvárások:

  • villamosmérnöki végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás (munka során használatos)
  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • rugalmasság, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs és tárgyalási képesség

Amit kínálunk:

  • relokációs, vagy letelepedési csomag
  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
  • belső szakmai tréningek
  • külföldi kiküldetések, projektek
  • termékfejlesztéssel való kapcsolattartás lehetősége, rálátás a fejlesztésre
  • részvétel prototípus-gyártásban
  • tier 1-es beszállítóként a legnagyobb autóipari vállalatok megismerése
  • rugalmas munkaidő
  • ingyenes sportolási és kulturális lehetőségek
  • nemzetközi karrierlehetőség
  • széles termékskálánk és ügyfélportfóliónk miatt különböző gyártási metódusokat sajátíthat el, és komplex folyamatokat ismerhet meg

Munkavégzés helye:

Sárvár, Zalaegerszeg

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Flextronics International Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tesztmérnök
  • Hirdető cég: Flextronics International Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Vas megye, Zala megye
  • Feladatok: autóipari eleptronikai alkatrészek gyártásának bevezetése prototípus-gyártásban való részvétel termékfejlesztéssel történő kapcsolattartás termékellenőrző tesztberendezések specifikálása teszterfolyamatok kontrollálása vevői igények alapján változások menedzselése új termékek, folyamatok, utasítások esetén a megfelelő személyek oktatása aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban elektronikai hibakeresés, annak megoldása Technológiák: próbagyártások méréstechnika: haptic mérések, kamerás mérések, vizsgálatok (szín, fény erőssége és homogenitása, LCD mura teszt, MSA) szoftverek, programok: C, C++, Python, LabView, TestStand PLC: Siemens PLC (nem kell felprogramozni)
  • Elvárások: villamosmérnöki végzettség középfokú angol nyelvtudás (munka során használatos) gyártásban szerzett tapasztalat rugalmasság, önálló munkavégzés jó kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.17