Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Tesztmérnök

    Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.
    A Bosch csoport világszintű hírnévnek örvendhet mind a gépjármű technológiában, mind pedig az ipari technológiák és a fogyasztási cikkek piacán. Ehhez a sikerhez jelentősen hozzájárultak a Bosch miskolci telephelyei, köztük a Robert Bosch Starter Motors Generators Kft. is. Munkatársaink méltán vívták ki elismerésünket: ezt a sikert legfőképpen a kollégáink erőfeszítéseinek és hozzáértő munkájuknak köszönhetjük. A folyamatos fejlődés eredményeképpen, mára csaknem 2500 munkavállaló dolgozik azon, hogy a Miskolcon előállított indítómotorok és generátorok a legjobb minőségben és a leghatékonyabb módon jussanak el a felhasználókhoz. Európa összes országába, valamint Ausztráliába és az Egyesült Államokba is beszállítunk a világ legnevesebb autógyárainak.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához:

  • Tesztfolyamatok fejlesztése és a javítása
  • Tesztkövetelmények és standardok kidolgozása és követése
  • Tesztekkel kapcsolatos problémamegoldó projektek szakmai vezetése
  • Tesztekkel kapcsolatos termelési paraméterek meghatározása és ellenőrzése
  • Más Bosch gyárakkal való együttműködés
  • Kollégák oktatás a szükség szerint

Mi tesz Téged különlegessé:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (mechatronikai- vagy villamosmérnök végzettség előnyt jelent)
  • Kommunikációs angol nyelvtudás
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Felelősségtudat
  • Önállóság
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Csapatszellem

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    A világ egyik legjelentősebb cégénél, munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása (ingyenes oktatások, tréningek), fiatal és innovatív csapatban zajló munka, versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag, teljesítmény alapú bónusz, személyre szabható cafeteria rendszer, Bosch dolgozói kedvezmények városszerte, ingyenes nyelvtanulási lehetőség, ingyenes védőoltás és egészségmegőrző szűrővizsgálati programok, dolgozói ajánlási rendszer, széles körű sportolási lehetőségek, Bosch rendezvények, nyílt napok

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Miskolc, 3526 Robert Bosch park 3.

Váltsd valóra!

Referenciaszám 2017_SG_TmTEF
Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Bosch csoport>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tesztmérnök
  • Hirdető cég: Bosch csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Város: Miskolc
  • Feladatok: Tesztfolyamatok fejlesztése és a javítása Tesztkövetelmények és standardok kidolgozása és követése Tesztekkel kapcsolatos problémamegoldó projektek szakmai vezetése Tesztekkel kapcsolatos termelési paraméterek meghatározása és ellenőrzése Más Bosch gyárakkal való együttműködés Kollégák oktatás a szükség szerint
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség (mechatronikai- vagy villamosmérnök végzettség előnyt jelent) Kommunikációs angol nyelvtudás 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat Rugalmasság, terhelhetőség Felelősségtudat Önállóság Kiváló problémamegoldó készség Csapatszellem
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.07.24