Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Tesztmérnök

Feladatok:

  • A kijelölt termelési gépek és berendezések folyamatos üzemének biztosítása,
  • Termelési területre kerülő berendezések nyilvántartásba vétele (azonosítás, karbantartási terv)
  • Géphibák azonosítása és javítatása, kapcsolatfelvétel a gyártóval,
  • Hibák felismerése a gyártási folyamatban a termelési költségek csökkentése a termékminőség hosszú távú javítása érdekében,
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • A feladatok dokumentálása (gépátvétel, gépfelszabadítás, javító intézkedés),
  • Változtatások/ fejlesztések bevezetése, megfelelő minőségű (reprodukálható, visszakövethető) dokumentálása,
  • Karbantartási program (CMMS) napi ellenőrzése, dedikált területek/gépek hibáinak állásidők kivizsgálása céljából
  • Termelési eredmények napi felkövetése dedikált területre vonatkozólag (FPY)
  • Kimutatások, analízisek készítése (FPY, MTBF, Pareto)
  • Folyamatos törekvés a kijelölt termelési eszközök megbízhatóságának növelésére. (FPY, állásidő minimalizálás)

Elvárások:

  • Villamosmérnöki/mechatronikai mérnöki végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Mérő eszközök / rendszerek felépítésének és működésének ismerete
  • MS Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Minőségbiztosítási eszközök ismerete (8D, MSA, SPC)
  • ISO TS 16949 szabvány ismerete, VDA szabvány ismerete
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva.

Adecco Kft.
Nyilvántartási szám: 02-19611/1998-0100, 47285/2001-0100

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Adecco Kft. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tesztmérnök
  • Hirdető cég: Adecco Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: A kijelölt termelési gépek és berendezések folyamatos üzemének biztosítása, Termelési területre kerülő berendezések nyilvántartásba vétele (azonosítás, karbantartási terv) Géphibák azonosítása és javítatása, kapcsolatfelvétel a gyártóval, Hibák felismerése a gyártási folyamatban a termelési költségek csökkentése a termékminőség hosszú távú javítása érdekében, Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, A feladatok dokumentálása (gépátvétel, gépfelszabadítás, javító intézkedés), Változtatások/ fejlesztések bevezetése, megfelelő minőségű (reprodukálható, visszakövethető) dokumentálása, Karbantartási program (CMMS) napi ellenőrzése, dedikált területek/gépek hibáinak állásidők kivizsgálása céljából Termelési eredmények napi felkövetése dedikált területre vonatkozólag (FPY) Kimutatások, analízisek készítése (FPY, MTBF, Pareto) Folyamatos törekvés a kijelölt termelési eszközök megbízhatóságának növelésére. (FPY, állásidő minimalizálás)
  • Elvárások: Villamosmérnöki/mechatronikai mérnöki végzettség Hasonló területen szerzett tapasztalat Kommunikációs szintű angol nyelvtudás Mérő eszközök / rendszerek felépítésének és működésének ismerete MS Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint) Minőségbiztosítási eszközök ismerete (8D, MSA, SPC) ISO TS 16949 szabvány ismerete, VDA szabvány ismerete Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.17