Imádod a könyveket? Szívesen foglalkoznál hivatásszerűen a kultúrával? Akkor csatlakozz az ország egyik legnagyobb könyvkereskedelmi csoportjához, ahol munkáddal te is hozzájárulhatsz az olvasás népszerűsítéséhez.

TESZT MENEDZSER

Azért keresünk, hogy:

  • Kidolgozd a tesztelési stratégiát (teszteljárások köre, ütemezés, felelősségek, folyamatok, módszertan)
  • Automatizált teszteléseket bevezess, valamint naprakészen tartsd és menedzseld is őket
  • A teszt környezeteket folyamatosan felügyeld és a változásokat folyamatosan kövesd a változáskezelési eljárás részeként
  • Jelenlegi tesztkörnyezetek működésének felülvizsgálatában és szükség szerinti átalakításában segíts
  • A tesztelési terveket kidolgozd, valamint teszt specifikációkat készíts a rendszerspecifikációk alapján
  • A külsős / belsős tesztelési csapatokat szakmailag vezesd
  • Aktívan részt vegyél a projekt erőforrás- és időtervének kialakításában

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van már legalább 3-5 éves tapasztalatod
  • Szívesen olvasol angolul nemzetközi szakmai anyagokat a témában
  • Tesztelési folyamatokat és módszertanokat ismered
  • Tesztelői tapasztalattal és tesztmenedzseri gyakorlattal rendelkezel
  • Erősséged a magabiztos és a félreértéseket kizáró kommunikáció
  • Megbízhatóság, pontosság, proaktivitás, jó probléma megoldó képesség egyaránt jellemez

Előnyként értékeljük, ha:

  • Van automatizált tesztelésben szerzett tapasztalatod
  • Az online-offline kereskedelmi folyamatokat ismered
  • SAP rendszerben van tesztelési tapasztalatod
  • Rendelkezel webáruházi tesztelési tapasztalattal

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, sokszínű munkakört
  • Szakmailag érdekes és kihívást jelentő feladatokat
  • Lendületes, motivált kollégákat
  • Versenyképes feltételeket: alapbér, mozgóbér, cafeteria
  • Dolgozói kedvezményeket

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1066 Nyugati tér 1.