Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Cégcsoportunk közel százezer munkatársa azért dolgozik nap mint nap, hogy az autózást minél biztonságosabbá, kényelmesebbé és zöldebbé tegye. Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére valamint gyártására specializálódtunk. Új üzletággal bővülve néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat, 2018-ban pedig átadásra került új logisztikai központunk, amellyel eddigi alapterületünk megduplázódott.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Tesztlabor mérnök

Feladatok:

  • Elsőmintavizsgálathoz, termékaudithoz, reklamációhoz, kísérleti tesztekhez kapcsolódó mérések, vizsgálatok végrehajtása, eredmények analizálása, jelentések időbeni elkészítése és továbbítása
  • Tesztberendezések kezelésének felhasználásának elsajátítása
  • Vevői előírások, termékspecifikációk, normák és egyéb érvényben lévő követelmények betartása
  • Specifikációktól, vevői követelményektől való eltérés esetén a hibaforrás megszüntetésére tett javaslattétel kidolgozásában aktív közreműködés
  • Vezérlő- és mérőprogramok írása, azok folyamatos karbantartása
  • Tesztelő funkcióvizsgáló-; mérő- és egyéb eszközök specifikálásában, kivitelezésében, átvételében, rendszerbe installálásában való részvétel
  • Projektek teszt terveinek, vizsgálatainak kidolgozásában való aktív közreműködés
  • Részvétel a fejlesztési feladatok megoldásában
  • Új termékek bevezetésének, valamint termékmódosítások támogatása
  • Tesztlabor fejlesztésében, eszközeinek beszerzésében, beüzemelésében, karbantartásában való aktív részvétel
  • Részvétel a tesztelő-, funkcióvizsgáló-, mérő- és egyéb eszközök specifikálásában, kivitelezésében, átvételében és rendszerbe installálásában

Elvárások:

  • Anyag-, informatikus-, gépész-, mechatronikai- vagy villamosmérnöki főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Angol, német nyelvismeret
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.