UNIQA Raiffeisen Software Service Kft.

Az osztrák tulajdonban lévő Raiffeisen Software GmbH budapesti leányvállalataként 20 éve fejlesztünk a Raiffeisen Bank számára szoftvereket. IT megoldásaink naponta több, mint 4 millió elégedett banki ügyfelet szolgálnak ki Ausztriában. Dinamikusan bővülő budapesti csapatunk erősítésére keresünk kollégát:

Teszt koordinátor

FELADATOK:

  • Junior tesztelők koordinálása
  • Teszttevékenységek és erőforrások tervezése és ütemezése
  • Tesztelés a tesztkoordinációs feladatok mellett
  • Tesztesetek határidőre való végrehajtása
  • Hibaelemzés és hibák riportálása a teljes tesztelési folyamat során
  • Végrehajtott tesztek eredményeinek dokumentálása
  • Együttműködés, folyamatos napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • Tárgyalóképes német nyelvismeret, szóban/írásban
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Nagyfokú flexibilitás, koordinációs és stressztűrő képesség
  • Banki területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Pályamódosítók jelentkezését is szívesen várjuk, nem feltétlen szükséges IT tapasztalat, csak érdeklődés az IT terület iránt

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
  • Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
  • Rugalmas munkaidőt
  • Esetenként otthoni munkavégzési lehetőséget
  • Versenyképes bérezést, egyéb juttatásokat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tanító, Tanár, Pedagógus

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1053 Budapest, Szép utca 2.

Légy tagja egy sikeres és jó hangulatú, fiatalos csapatnak, ahol belvárosi iroda, jó munkakörülmények, modern munkakörnyezet, nyugodt, szakmai légkör vár.

Amennyiben beszéled a német nyelvet és szeretnél a banki szféra számára fejlesztett projektekben részt venni, várjuk jelentkezésed!