KERESSÜK ÚJ TESZTELŐ, TESZTAUTOMATIZÁLÓ KOLLÉGÁNKAT!

A WEBDREAM EGY 30 FŐS BUDAPESTI FEJLESZTŐ CSAPAT.
EGYEDI VÁLLALATI RENDSZEREK, WEBOLDALAK ÉS MOBIL ALKALMAZÁSOK FEJLESZTÉSÉVEL FOGLALKOZUNK.
KERESSÜK ÚJ TESZTMÉRNÖK KOLLÉGÁNKAT, OLVASS TOVÁBB ÉS JELENTKEZZ HOZZÁNK, HOGY MEGISMERKEDHESSÜNK!

FELADATOK:

  • KIEMELT TERMÉKEINK ÉS RENDSZEREINK MEGISMERÉSE, RÉSZVÉTEL A TESZTELŐI CSAPATBAN
  • WEBES FELHASZNÁLÓI FELÜLETEK TESZTAUTOMATIZÁLÁSA
  • ÚJ TESZT ESETEK TERVEZÉSE, AUTOMATIZÁLÁSA, TESZTFORGATÓKÖNYVEK KÉSZÍTÉSE
  • TESZTKÖRNYEZETEK FEJLESZTÉSÉBEN VALÓ RÉSZVÉTEL
  • HIBÁK DETEKTÁLÁSA, KIÉRTÉKELÉS, DOKUMENTÁLÁS
  • EGYÜTTMŰKÖDÉS A FEJLESZTŐKKEL, TERMÉKFELELŐSÖKKEL

AMI KIEMELTEN FONTOS:

  • LÉGY ALAPOS, KITARTÓ ÉS TUDJ ÖSSZEFÜGGÉSEKBEN GONDOLKODNI
  • TAPASZTALAT END TO END TESZTEK ÉS AUTOMATIZÁCIÓ TERÜLETÉN
  • RENDELKEZZ FEJLESZTÉSI TAPASZTALATTAL (ELŐNY: PHP, MYSQL ÉS LINUX ISMERETEK)

AMI ELŐNYT JELENT:

  • MINÉL JELENTŐSEBB SZAKIRÁNYÚ TAPASZTALAT
  • CODECEPTION (VAGY EGYÉB FRAMEWORK) ISMERET
  • PHP, MYSQL, LINUX KÖRNYEZET ISMERETE
  • TAPASZTALAT UNIT TESZTEK KÉSZÍTÉSÉBEN

RÓLUNK ÉS AMIT KÍNÁLUNK:

  • FOLYAMATOSAN FEJLŐDŐ, TÖBB MINT 18 ÉVES VÁLLALATI HÁTTÉR
  • EGYÉNI FEJLŐDÉSI ÉS TOVÁBBLÉPÉSI LEHETŐSÉGEK
  • NAGYVÁLLALATI PROJEKTEK
  • SZUPER MUNKAKÖRNYEZET ÉS BARÁTSÁGOS, SEGÍTŐ, CSALÁDIAS CSAPAT
  • BELVÁROSI IRODA (BUDAPEST, 6. KERÜLET)

te vagy akit keresünk?

Küldd fényképes önéletrajzod, és jelöld meg fizetési igényed!