Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt. Kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat

Tesztelő

Hirdetés szövege:

    • Banki környezetben lévő alkalmazások teszteléséhez kapcsolódó feladatok végrehajtása,
    • Elkészíti a feladathoz kapcsolódó teszteseteket, definiálja az elvárt teszteredményeket,
    • Elkészíti / javaslatot tesz a tesztelendő alkalmazás adatkörére,
    • A tesztelés során a teszteredményeket folyamatosan dokumentálja a tesztmenedzsment eszközbe,
    • Együttműködik a tesztmenedzserrel és teszt /projekt csapat tagjaival,
    • Tesztidőszakban a teszteredményeket elemzi, riportálja és részt vesz a hibajavítási folyamatban,
    • Javaslataival támogatja a tesztelés hatékonyságának növelését,
    • Ismeri a tesztelést támogató eszközöket, jártas a teszteszközök használatában,
    • Nyitott az új feladatokra és a tanulásra

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Önálló munkavégzés, pontosság,
    • Rendszerszemléletű gondolkodásmód,
    • Terhelhetőség (szoros határidők mellett is jó minőségben elvégzett feladatok),
    • Jó kommunikációs készség,
    • Csapatmunka,
    • Erkölcsi bizonyítvány
    • Minimum középfokú végzettség,
    • (Banki) Releváns rendszertesztelői tapasztalat,
    • Elemző képesség,
    • Windows Office és Tesztmenedzsment eszközök használatának ismerete,
    • Proaktív, kezdeményező személyiség,
    • Megbízható, precíz, lendületes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt,
    • Jó problémamegoldó, strukturált gondolkodású

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Minimum középfokú IT végzettség,
    • Informatikai területen szerzett tapasztalat
    • Banki alkalmazások ismerete
    • Atlassian JIRA szoftver felhasználói ismerete
    • ISTQB Foundation Level vizsga
    • Tesztautomatizáló eszköz ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1027 BUDAPEST, KAPÁS UTCA 11-15.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria

magyar nyelvű fényképes önéletrajz, bérigény megjelölésével