Tesztelő

Cégünk az egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó vállalata. Jelenleg Tesztelői munkakörbe keressük új kollégánkat!

Feladataid lesznek:

  • Cégünk által fejlesztett szoftverek tesztelése
  • Teszt módszertan kidolgozása
  • Tényleges tesztek elvégzése
  • Teszt jegyzőkönyv elkészítése
  • Dokumentációk karbantartása, frissítése
  • Függőben lévő hibás tételek nyomon követése (bug-tracking)
  • Szükség esetén a hibák reprodukálása a fejlesztők felé
  • Szükség szerint problémák eszkalálása

Elvárásaink a pozícióhoz:

  • 1-3 év tesztelési tapasztalat közismert integrált fejlesztői környezetben
  • Java nyelv olvasási szintű ismerete
  • Sql nyelv alapszintű ismerete
  • Tesztelési módszertanok ismerete
  • Angol nyelvtudás (műszaki dokumentációk olvasása-írása)
  • Csoportmunkában való hatékony közreműködés

Előnyt jelent:

  • Tesztelést támogató módszertanok és szoftverek ismerete (Scrum)
  • Jártasság a korszerű fejlesztési folyamatokban és eszközökben (UML stb.)
  • Verziókezelő rendszerek használatában való jártasság (GIT)
  • Netbeans, Oracle, PostgreSql ismerete
  • Új technológiákra való fogékonyság
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk munkatársainknak:

  • Korszerű fejlesztői környezet
  • Továbbtanulási lehetőség
  • Szakmai kihívások és értékteremtő feladatok, fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag:
    • Cafeteria – évi br. 372.000 Ft
    • Jutalom / ösztönző bér, amelynek maximuma az éves alapbér 10%-a
    • Privát sportkörhöz csatlakozási lehetőség (pl.: úszás, foci, futás, kosárlabda, röplabda, asztaltenisz, túrázás, tollaslabda, fallabda, lövészet)
    • Dolgozói mobilflottában való részvétel: Kedvezményes készülékvásárlási lehetőség és- percdíjak, 4 db partner előfizetés vásárlási lehetőség
    • Élet-, baleset-, és betegbiztosítás
    • Próbaidő lejártát követően önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.